TELEFON REHBERİ


Başkan
Arif KOYUNCU
Posta :arif.koyuncu@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 39 15
Faks  : 0 312 430 62 87
Başkan Yardımcısı
Sedat ÜNLÜ
Posta :sedatunlu@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 53 02
Başkan Yardımcısı
Ökkeş ÇİRÇİR
Posta :okkes.circir@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 39 09
Teftiş Kurulu Başkanlığı
İsmail ÜŞÜMEZOĞLU
Posta :teftis@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 435 98 03
Faks   : 0 312 433 19 23
İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı
İsmail KOÇ
Posta : ismail.koc@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 53 05
Akaryakıt İkmal ve İşletme Dairesi Başkanlığı
Hüseyin KARAGÜL
Posta : huseyin.karagul@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 39 05
Tedarik Dairesi Başkanlığı
Ruhi DEMİRBAĞ
Posta : ruhi.demirbag@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 53 07
Faks   : 0 312 426 21 51
Bilişim Teknolojileri Dairesi Başkanlığı
Ökkeş ÇİRÇİR
Posta : okkes.circir@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 39 09
Mali İşler Dairesi Başkanlığı
Fevzi ÇAKAR
Posta : fevzi.cakar@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 74 – 39 06
Hukuk Müşavirliği
İbrahim DURMUŞ
Posta :ibrahim.durmus@ant.gov.tr
Tel     : 0 312 430 62 66
Faks   : 0 312 433 19 23
İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü

Mustafa YILMAZ

Tel     : 0 312 430 62 69

İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü

Ayşegül TUZLUOĞLU

Tel     : 0 312 430 62 74

Akaryakıt ve Madeniyağ İkmal Şube Müdürlüğü

Mehmet GÖKKAYA

Tel     : 0 312 430 62 59

Stok Kontrol ve Malzeme Şube Müdürlüğü

Arzu SUBAŞIOĞLU

Tel     : 0 312 426 21 49

Tedarik Şube Müdürlüğü

İrfan ŞEKER

Tel     : 0 312 430 62 88

İdari ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğü

Turgay BAŞARAN

Tel     : 0 312 426 21 64

Sivil Savunma Uzmanlığı

Ekrem DEMİRDAŞ

Tel     : 0 312 430 62 74 – 5348

Memur Personel Şube Müdürlüğü

Hatice BAYINDIR
Tel     : 0 312 426 21 64

İşçi Personel Şube Müdürlüğü

Aysun ÇAKMAK

Tel     : 0 312 430 62 74 – 5315

Eğitim Şube Müdürlüğü

Ahmet DURMAZ

Tel     : 0 312 426 21 63

Plan Bütçe ve Raporlama Şube Müdürlüğü

İbrahim KARSLI

Tel     : 0 312 430 62 83

Muhasebe Şube Müdürlüğü

Ebru Fisun AYDIN BAŞAK

Tel     : 0 312 426 21 55

Strateji Şube Müdürlüğü

Salih KOCA

Tel     : 0 312 430 62 74

Yazılım Donanım ve Sistem Şube Müdürlüğü

Cengiz PEHLİVANOĞLU

Tel     : 0 312 430 62 74 – 3970

İletişim ve Bilgi Güvenliği Şube Müdürlüğü

Fehmi TERCAN

Tel     : 0 312 430 62 74 – 3980

Elektrik Bakım Onarım Şube Müdürlüğü

Şule ÜŞÜMEZOĞLU

Tel     : 0 312 430 62 65

Doğu Bölge Müdürü
Mevlüt TOPÇU
Posta :dogubolge@ant.gov.tr
Tel     : 0 422 238 27 04 – 05
Faks   : 0 422 238 31 06
Avukat

Yakup ÇAVAK

Tel     : 0 422 238 10 55

İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü

Bekir Sıtkı ŞENER

Tel     : 0 422 238 31 04

Mali İşler Şube Müdürlüğü

Ahmet ÖZMEN

Tel     : 0 422 238 27 04

Akaryakıt ve İkmal Şube Müdürlüğü

Koray İNCE

Tel     : 0 422 238 31 05

İşletme Bakım ve İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü

Tel     : 0 422 238 31 05

Tedarik Şube Müdürlüğü

Nebi ALTUNTAŞ

Tel     : 0 422 238 27 04

Bilişim Teknolojileri Şube Müdürlüğü

Fahriye TOMO

Tel     : 0 422 238 19 35

İskenderun İşletme Müdürlüğü
Cengiz ALTAŞ
Tel      : 0 326 626 25 67
Santral : 0 326 626 14 26 & 27
Faks   : 0 326 626 14 21
Malatya İşletme Müdürlüğü
İbrahim Özcan AKPINAR
Tel      : 0 422 237 53 53
Santral : 0 422 237 53 54
Faks   : 0 422 237 53 54
Diyarbakır İşletme Müdürlüğü
Vedat KARAKUŞ
Tel      : 0 412 262 29 22
Santral : 0 412 262 29 23 – 24
Faks   : 0 412 262 29 22
Erzincan İşletme Müdürlüğü
Kemal TALAN
Tel      : 0 446 411 24 38
Santral : 0 446 411 22 90
Faks   : 0 446 411 24 38
Elazığ İşletme Müdürlüğü
Vedat ÇİFTÇİ
Tel      : 0 424 254 21 06
Santral : 0 424 254 21 06
Faks   : 0 424 254 21 06
Kayseri İşletme Müdürlüğü
Beyler KILIÇ
Tel      : 0 352 338 48 09
Santral : 0 352 338 34 81
Faks   : 0 352 338 34 81
Amasya İşletme Müdürlüğü
Mehmet Emin YÜCE
Tel      : 0 358 417 41 65
Santral : 0 358 417 26 89
Faks   : 0 358 417 41 65

Batı Bölge Müdürü
Ziya ÇÖPÜR
Posta :batibolge@ant.gov.tr
Tel     : 0 222 230 15 25
Faks   : 0 222 239 84 26 & 0 222 231 22 98
Avukat

Zeynep YILMAZ

Tel     : 0 222 229 20 58

Avukat

İldeniz KORKMAZ

Tel     : 0 222 229 20 58

İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü

Hayrettin ATAY

Tel     : 0 222 239 11 94

Mali İşler Şube Müdürlüğü

Ünal TUNA

Tel     : 0 222 230 15 24

Akaryakıt ve İkmal Şube Müdürlüğü

Mustafa ORMANCI

Tel     : 0 222 239 65 26

İşletme Bakım ve İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü

Mete DEMİRCİ

Tel     : 0 222 239 65 26

Tedarik Şube Müdürlüğü

Tel     : 0 222 239 98 60

Bilişim Teknolojileri Şube Müdürlüğü

Duran KURT

Tel     : 0 222 230 15 26

Antalya İşletme Müdürlüğü
Nursel ÖZER
Tel      : 0 242 259 22 55
Santral : 0 242 259 22 55
Faks   : 0 242 259 22 55
Eskişehir İşletme Müdürlüğü
Aziz YAĞCI
Tel      : 0 222 411 27 47
Santral : 0 222 411 22 90
Faks   : 0 222 411 31 09
Balıkesir İşletme Müdürlüğü
Osman ER
Tel      : 0 226 244 80 14
Santral : 0 266 241 29 74
Faks   : 0 266 241 29 74
İstanbul İşletme Müdürlüğü
Hakan Güray TEMİZ
Tel      : 0 216 308 28 08
Santral : 0 216 332 02 54
Faks   : 0 216 332 02 54
Gelibolu İşletme Müdürlüğü
Rasim Gökhan ÖZMUTLU
Tel      : 0 286 567 16 26
Santral : 0 286 567 10 03
Faks   : 0 286 567 16 96
İzmir İşletme Müdürlüğü
Mustafa SELEN
Tel      : 0 232 833 33 64
Santral : 0 232 833 37 23
Faks   : 0 232 833 37 23
Ankara İşletme Müdürlüğü
Bekir YILDIZ
Tel      : 0 312 270 76 28
Santral : 0 312 270 21 68 & 0312 276 14 40
Faks   : 0 312 430 62 74 & 5459